10 sierpnia 2017

Mosonmagyaróvár model show 2017

W ramach tegorocznego festiwalu modelarskiego Mosonmagyaróvár model show 2017 firma AWC-MODELS zrobiła prezentację modelu śmigłowca MI-17 w skali 1:48, który niedługo zostanie wypuszczony do sprzedaży.

Podczas prezentacji pokazaliśmy sklejony pierwszy prototyp, który w całości wykonał nasz kolega Krzysztof Barcz a podczas realizacji którego mieliśmy możliwość prześledzić proces „sklejalności” modelu. Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo modelarzy z całego świata, z którymi była okazja porozmawiać na temat modelu i skali jego trudności podczas montażu. Spotkaliśmy się z ogromną ilością pozytywnych komentarzy a sam model przyciągnął dużo uwagi. Ogromne zainteresowanie i sympatia odwiedzających nasze stoisko bardzo pozytywnie wpłynęły na nasze „samopoczucie” po wielomiesięcznej pracy przy modelu, który jest pierwszym z serii śmigłowców rodziny MI-8/17 i MI-14 w skali 1:48. Pozdrowienia AWC-MODELS

Wyjątkowa jakość modeli. To nasza specjalność.

Dokładamy wszelkich starań, żeby przygotowane przez nas produkty były jak najlepszej jakości. Jesteśmy pasjonatami, kochamy modele - to właśnie sprawia, że dążymy do perfekcji i doskonałości w projektowaniu.